Menu

Wystartowała LVBET.TV

Polski bukmacher online LVBET cały czas ulepsza swą propozycję bukmacherską – dziś o live streaming spotkań sportowych.

Uruchomienie nowiutkiej witryny www (przypominam działa pod adresem www.lvbet.pl) umożliwiło sekwencję perspektywy zarówno dla nas, jak i dla typerów.
Bezustannie staramy się korzystać z przestrzeni do inkorporowania wszelakich nowości i usprawnień, przykładem były ostatnimi czasy wprowadzone zakładki esportowe w wersji mobilnej.

LVBET uruchamia spotkania na żywo

Choć esport od jakiegoś czasu to ważna z osi rozwoju LVBET, to nie koncentrujemy się zaledwie na sportach elektronicznych, a wychodzimy naprzeciwko postulatom też tych klientów, jacy preferują zwykłe dziedziny. Specjalnie dla tych typujących pojawiła się dodatkowa nowiuteńka funkcjonalność – streaming wydarzeń piłkarskich i nie tylko.

Dodanie streamingu spotkań piłkarskich to dodatkowy krok w zakresie realnie jak największego otwarcia się na polskich grających.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Na dzień dzisiejszy modyfikujemy lokalną działalność, wychodzimy naprzeciwko trendom oraz implementujemy technologiczne możliwości proponowane przez innowacyjne media, w ten sposób żeby LVBET.PL przez cały czas intensyfikował swą działalność na rynku zakładów wzajemnych w Polsce – mówi Monika Płaczkowska, Sponsorship Manager LV BET.

Dotychczas streamy (bowiem właściwie potocznie określana jest możliwość obserwowania meczy na żywo) z najciekawszych wydarzeń które można grać na zakładach używane były jedynie w przypadku esportu. Obecnie to się zmieni.

Z tego powodu pragniemy uatrakcyjnić polskim typerom czas spędzony na stronce LVBET.PL. Dzięki temu będą mogli w trakcie śledzić wszelakie mniejsze wydarzenia sportowe przystępne w naszej propozycji na naszej stronie do obstawiania meczy przez www.
Wśród nich zobaczymy mecze m.in. tenisa stołowego, badmintona, czy e-piłki nożnej. Potem propozycja streamingowa będzie poszerzana o kolejne pojedynki lub dyscypliny.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę