Menu

Typy na walki KSW a Fortuna

Legalny bukmacher internetowy Fortuna oraz Organizacja KSW (organizacja MMA), rozpoczęły kooperację. A to oznacza typowanie walk KSW u owego bukmachera.
Sygnowany 2-letni kontrakt zawiera dowolne gale KSW przewidziane na 2020 plus 2021 rok.

Na każdej gali logo Fortuny będzie widoczne przy wydarzeniach organizowanych przez Federację KSW. Bukmacher internetowy stworzył dla fanatyków MMA spore gratisy, konkursy a także zakłady dodatkowe, jakie odnajdziecie w oficjalnych kanałach Fortuny.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
20 zł za rejestrację + 125 zł darmowy zakład

Typuj walki KSW z bukmacherem Fortuna

Nieprzerwane powiększanie partnerstw w interesach jest dla nas nadrzędne w rozkwicie nie tylko samej Organizacji KSW, ale i całej dziedziny sportowej. Niezwykle się napawam optymizmem, iż do gremia partnerów przystąpił lider zakładów wzajemnych w Polsce, który będzie nam asystować nie tylko na rynku polskim, ale także przy naszych zewnętrznych przedsięwzięciach.

„Ogromnie raduję się z przedsięwziętej kooperacji a także mam wiarę, iż dostarczy ona obydwu firmom dużo satysfakcji.” – odpowiada Martin Lewandowski, dyrektor Organizacji KSW.

Parafowanie kontraktu z Federacją KSW było dla nas normalną decyzją. Od długiego czasu monitorujemy ogromny wzrost zainteresowania zakładami bukmacherskimi na MMA, które mamy w ofercie.

KSW to poważana i nad wyraz szeroko rozpoznawalna marka w świecie sportów walki, w związku z tym sądzimy, iż za sprawą tej kooperacji Fortuna umocni się na pozycji bukmachera naczelnego wyboru dla każdych miłośników MMA a także dotrze do coraz to liczniejszej gromady ludzi obserwujących każde wydarzenie prowadzone przez Organizację KSW.

Już dzisiaj proponujemy największą liczbę zakładów przed walką i w trakcie w Polsce na wszystkie najistotniejsze gale na świecie, a mogę zaręczyć, iż zacząwszy od KSW 53 nasza działalność produktowa a także marketingowa będzie dalej bardziej intensywna. – zakomunikował Konrad Komarczuk CEO Fortuny.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 5 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

KSW (Konfrontacja Sztuk Walki)

To najbardziej znana organizacja MMA (ang. MMA – Mixed Martial Arts) na starym kontynencie a także jedna z największych na świecie. To dzisiaj również wtóre obok Tour de Pologne krajowe wydarzenie niepiłkarskie, identyfikowane na świecie.

Na 52 galach zrealizowanych przez KSW w Polsce, Anglii tudzież Irlandii wojowało przeszło 300 zawodników.
KSW od 16 lat stanowi historię europejskiego MMA, przygotowując w najwyższym stopniu szczególne gale MMA na starym kontynencie. Federacja popularyzuje dyscyplinę oraz modeluje jej sportowe gwiazdy.

Ostatnimi czasy Federacja święci doniosłe sukcesy: urządziła na przykład drugą na świecie galę MMA co do frekwencji – KSW 39: Colosseum na PGE Narodowym w Warszawie, wtedy to sprzedano 57 766 biletów, a także efektowne walki za granicami Polski – w Irlandii, Chorwacji czy Anglii.

Fortuna to nie tylko KSW 😉

Fortuna to legalnie oferująca zakłady na mecze firma branży bukmacherskiej, wchodząca w zestaw firm zależnych od Fortuna Entertainment Group, ogromnej grupy w Europie Środkowej organizującej zakłady sportowe.

W Polsce ów legalnie działający bukmacher on line prowadzi działalność w kanale online na www.efortuna.pl i dodatkowo w aplikacjach na komórki na Android oraz iOs oraz w najliczniejszej w Polsce sieci (liczącej z okładem 500) Punktów Przyjmowania Zakładów.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
20 zł za rejestrację + 125 zł darmowy zakład

Typy na KSW znajdziesz przykładowo na: Obstawiamy walki KSW