Menu

Serwisy bukmacherskie które warto znać

W świecie bukmacherskim widać mały regres zainteresowaniem obstawianiem meczy. Co prawda nadal działają serwisy bukmacherskie czy fora bukmacherskie. Nadal możemy zostać naciągnięci na płatne typy bukmacherskie. Mimo wszystko nie ma to tak dużego polotu jak jeszcze kilkanaście miesięcy temu. Faktem jest, że w wakacje tym bardziej zamiera nieco ruch.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY ETOTO
200% więcej za wpłatę

Jak będzie po rozpoczęciu większości lig? Z pewnością będzie trudno. Obecni na rynku bukmacherzy nie chcą dać nam zbyt wiele zarobić. I nie chodzi tu tylko i wyłącznie o podatek od wygranych. Mają oni po prostu mało ciekawą ofertę zakładów. Nie dają sobie oni rady ze znacząco widocznym wzrostem ruchu na ich stronach internetowych.

A jak na ich tle wypada legalny bukmacher eTOTO?

To zależy czy nadal będziemy tu rozpatrywać nielegalnych bukmacherów czy do naszego porównania będziemy włączali tylko legalne firmy bukmacherskie. Jeśli chodzi o pierwszy przypadek to możemy stwierdzić, że eTOTO jest mniej niż średnim bukmacherem.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 5 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Jednak jego ocena będzie wzrastała, kiedy porównywać będziemy tylko legalnych bukmacherów. Ciężko powiedzieć, żeby obstawianie meczów w eTOTO przynosiło nam wielkie zyski. Oferta nie jest zbyt szeroka. To co jest jednak tutaj ciekawe to fakt, że znajdziemy tu spotkania, które nie odbywają się u konkurencji.

Bonusy i oferta bukmacherska

Z pewnością na samym początku pomóc nam mogą bonusy na www.eTOTO.pl. Oferta bukmacherska dla nowych jak i stałych graczy póki co jest najlepsza na rynku. Zyskać możemy aż do 500 złotych na samym starcie co jest faktycznie jedną z najwyższych kwot.

Bukmacherzy doskonale jednak wiedzą, że jest to idealny chwyt marketingowy, by pozyskać nowych graczy. Po odejściu nielegalnych bukmacherów zostało wielu graczy, którzy muszą na nowo szukać swojego bukmachera. Na dłuższą metę eTOTO może nam nie wystarczyć.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY ETOTO
200% więcej za wpłatę

Co prawda mamy tutaj również ofertę na żywo, a do swojej dyspozycji wiele różnych dyscyplin sportowych.

Czy warto korzystać z tego serwisu bukmacherskiego?

Mimo wszystko zauważymy tu braki w ofercie. Tak naprawdę dzisiaj wielu graczy nie korzysta z usług tylko jednego bukmachera. Dlatego też nie warto ograniczać się mimo wszystko tylko do eTOTO. Jakby jednak nie było może ona stanowić dla nas profesjonalne miejsce do obstawiania zakładów bukmacherskich. Firma bukmacherska ta działa na rynku nie od dziś.

Oprócz serwisu bukmacherskiego online mamy do swojej dyspozycji także aplikację i punkty stacjonarne. Również opinie o bukmacherze eTOTO.pl powinny nas przekonać do rejestracji konta właśnie u nich. Nam jako graczom pozostaje jedynie śledzić poczynania tego bukmachera. W przyszłości planuje on zmiany – chociażby lepsza oferta.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY ETOTO
200% więcej za wpłatę

Kilka poprawek może sprawić, że eTOTO stanie na równi z takimi serwisami bukmacherskimi jak chociażby Fortuna.pl czy Totolotek.pl.