Menu

Oceń ofertę ETOTOMANIA od Etoto

Z rzadka bukmacher online Etoto oferuje swoim obecnym użytkownikom bonusy (nie chodzi o bonusy na start). Wskutek tego ETOTOMANIA to fajne zaskoczenie a także fajna oferta dla graczy owego lokalnego bukmachera wirtualnego.

Etotomania

Dzisiaj na stronie www.etoto.pl formalnie rozpoczęła działanie ETOTOMANIA, lojalnościowy projekt bonusowy dla typerów dający okazję awansu ma wyższy poziom i przyjmowanie raz za razem lepszych gratyfikacji.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY ETOTO
200% więcej za wpłatę

Użytkownicy kolekcjonują punkty za zbudowane kuponiki. W ostatnich dniach miesiąca według „widełek” wchodzą szczebel dalej i codziennie dostają nastepne nagrody. Licznik punktów przez cały czas zawiadamia typującego ile brakuje mu do wyższego pułapu przykładowo ZŁOTY, a ile do utrzymania obecnego przykładowo SREBRNY.
Co więcej, również widzi typujący jakie nagrody pieniężne ich oczekują w nadciągającym tygodniu.

Im wyższy stopień w programie Etotomania bukmachera Etoto tak cyklicznie zdołamy liczyć na znakomite gratyfikacje dla typującego.

Projekt niniejszy zamienił wszelkie, wciąż istniejące promocje bukmacherskie na stronie z wyjątkiem propozycji w trakcie rejestracji „Podmień 100 złotych na 300 złotych

Dużo wiadomości zamieszczono na: www.etoto.pl/etotomania/szczegoly