Menu

Obstawiamy wybory prezydenckie

Czas wyborów prezydenckich to czas decyzji. Zobacz jak bukmacherzy przewidują rezultaty wyborów prezydenckich…

W aktualnym tygodniu rozpocznie się I tura wyborów prezydenckich. Dlatego legalni bukmacherzy w Polsce, a w tym i BETFAN.PL utworzyli sporo zakładów indywidualnych powiązanych z wyborami, jakim powoli zaczyna żyć już cała Polska.

REJESTRACJA W BETFAN >>
100 zł + 3000 zł na nowe konto w promocji

DUDA LUB TRZASKOWSKI?

W mig rozpocznijmy od tego, co najistotniejsze. U rzeczonego legalnego lokalnego bukmachera możecie obstawiać, kto zwycięży głosowanie prezydenckie. Dotychczas pewniakiem u buków jest oczywiście Andrzej Duda, który praktycznie w każdym badaniu opini publicznej okupuje 1 pozycję w zestawieniach.

Niemniej jednak od dnia Rafał Trzaskowski zastąpił Małgorzatę Kidawę-Błońską, to poparcie dla kandydata popieranego przez PO bardzo wzrosło. Tak dalece, iż w niektórych zapowiedziach pokonuje on nawet obecnego prezydenta. Wprawdzie lekko, mimo to jednak.

Znawcy w BETFAN oczekują, iż na 54% pokona przeciwników Duda. Procenty na to iż rajd o fotel prezydenta zwycięży Trzaskowski wyznaczane są na nieomalże 44%.
Aczkolwiek Szymon Hołownia lub Władysław Kosiniak-Kamysz są w stanie oczekiwać mniej więcej 10% poparcia, to nie mają realnie najmniejszych sposobności na to, aby dostać się do II tury.

sts aktualne promocje

Również jak Krzysztof Bosak, Robert Biedroń lub choćby Stanisław Żółtek. Aczkolwiek tenże ostatni kandydat wskutek projektu „Menelowe+” zdoła w opinii bukmacherów w necie na koniec nazbierać jakieś 2 punkty %.

KTO WYGRA w POSZCZEGÓLNYCH WOJEWÓDZTWACH?

Legalnie oferujący zakłady bukmacherzy w Polsce oferują do tego opcję obstawiania, jaka będzie frekwencja w I turze wyborów, jak wielu pretendentów całkowicie otrzyma choć 10.01% poparcia, a także jakie będą efekty wszelkich osób konkurujących o funkcję głowy państwa. Nie ulega kwestii, iż poniekąd na pewno będzie II tura. Co istotne, w tej chwili dziś możecie obstawiać, jaki wynik osiągną w niej Duda oraz Trzaskowski, którzy zapewne na bank się w niej pojawią.

Krótko mówiąc: dowolne typy, które pragnęlibyście wyszukać odnośnie do wyborów na prezydenta wyszukacie na stronie www.betfan.pl.
Bez wątpienia jest tak wiele zakładów iż którykolwiek gracz znajdzie coś atrakcyjnego do obstawiania.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 5 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje