Menu

Najlepsze zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie to niezwykle dochodowe zajęcie. To niesamowite, że możemy zarabiać pieniądze na obserwacji meczów. Dogłębna analiza i korzystanie z dodatkowych narzędzi możemy sprawić, że będziemy zarabiać setki tysięcy złotych.

Czy jest to możliwe za pomocą legalnego bukmachera? Tu opinie są bardzo różne. Niskie kursy i podatek to kluczowe kwestie, które decydują o tym, że nasze wygrane są o wiele niższe niżeli gra u nielegalnych bukmacherów.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
20 zł za rejestrację + 125 zł darmowy zakład

Obstawianie w Fortunie

Czy obstawianie w Fortunie może być alternatywą? Musi jeśli w ogóle chcemy zarabiać na zakładach bukmacherskich w Polsce. Jeśli wcześniej zupełnie nie byliśmy zarejestrowani u legalnego bukmachera to już na samym starcie możemy liczyć na lepszy start za pomocą bonusu powitalnego.

Promocje dla nowych graczy na www.fortuna.pl to dobry sposób na zwiększenie swoich wygranych. Co ważne – każdy zupełnie nowy gracz ma możliwość ze skorzystania z tej oferty. To niezwykle ważne, ponieważ już na samym starcie każdy z nas może zyskać dodatkowe 400 złotych!

Warto jednak samemu na bieżąco sprawdzać ofertę póki jeszcze nie mamy tam konta, bowiem to może się zmienić. Wykorzystując bonus powitalny możemy zacząć obstawianie w Fortunie. To doskonały czas, by sprawdzić czy opinie innych użytkowników były prawdziwe.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 5 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Czy to najlepsze zakłady bukmacherskie?

Niestety w większości są to negatywne opinie, które przeplatają się z niewielkimi ilościami pozytywnych słów. Zacznijmy może od tego, że obstawiając online mamy do dyspozycji stronę internetową w języku polskim. Dzięki temu każdy początkujący gracz nie musi martwić się o poruszanie po witrynie. Sama strona jest niezwykle czytelna choć znajduje się na niej mnóstwo informacji ale jak się ma najlepsze zakłady bukmacherskie w Polsce to trzeba mieć bogatą ofertę bukmacherską dla graczy obstawiających mecze.

Pomimo tego kupon możemy stworzyć w przeciągu kilkunastu sekund i zacząć tym samym obstawiać za prawdziwe pieniądze. Obstawianie jest zatem niezwykle proste, ale niekiedy niemożliwe.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
20 zł za rejestrację + 125 zł darmowy zakład

Fortuna.pl miewa niekiedy problemy techniczne z działaniem strony www. Dodatkowo niektórych spotkań zupełnie nie mają w ofercie. Będąc zupełnym laikiem takie rzeczy nie do końca być może będą w nas uderzały. Będąc jednak kilka stopni wyżej takie uchybienia mogą sprawić, że ciężko będzie nam cokolwiek zarobić.

Fortuna bez podatku

Nie zapominajmy również o podatku. Aktualnie na stronie www.fortuna.pl prowadzi akcję dzięki której możemy go ominąć – Happy Hours. Grając zupełnie rekreacyjnie i dla zabawy nie zaszkodzi nam mieć tutaj konta, a to głównie za sprawą ciekawych promocji i akcji, dzięki którym możemy znacząco podreperować swój budżet.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
20 zł za rejestrację + 125 zł darmowy zakład

W puli liczyć możemy tysiące, a niekiedy nawet miliony! Poza tym, gdyby nie kilka uchybień bukmacher online Fortuna z pewnością mógłby mieć jeszcze lepszą ocenę.