Menu

Najlepsze bonusy bukmacherskie 2020 roku

Kolejni legalnie oferujący zakłady bukmacherzy online modernizują oferty bukmacherskie na 2020 rok dla grających!
Oceń co obecnie proponują bukmacherzy z licencją MF i czy ich propozycja bukmacherska po założeniu konta jest nadal atrakcyjna.

Solidne zmiany u bukmacherów

Następny rok to również okres modyfikacji, jakie nie obeszły także strony legalnego bukmachera internetowego WWW.PZBUK.PL.
Przeto już teraz uruchomili nowiuteńką, odświeżoną odsłonę witryny www.pzbuk.pl. Wespół z ulepszoną szatą graficzną nadciąga następne oprogramowanie samego portalu, jaki musi funkcjonować zdecydowanie szybciej.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 5 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Uruchomiliśmy również nowatorskie edycje naszych aplikacji mobilnych na systemy iOS a także Android. Całokształt wspierany jest przez ciekawą stronę startową, jaka sama dostosowuje ofertę na start dla dowolnego gracza na podstawie jego ostatnich preferencji oraz postępowania w naszym portalu.

Oferta na start – następne zmiany

Następna istotna modyfikacja to nowa propozycja powitalna, jakiej aktywowanie zdecydowaliśmy się przyspieszyć także na czas świąteczny. Już od nadchodzącego piątku 20 grudnia nowo otwierających konta graczy w portalu będzie pozdrawiał „darmowy zakład w kwocie 50 zł”.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY PZBUK
Darmowy zakład bez ryzyka przegranej

Jest to identyczna propozycja, z jakiej korzystaliśmy wcześniej w I trymestrze 2019 r. Do zdobycia zakładu uprawiony będzie każdy nowiuteńki klient, jaki zarejestruje się w portalu plus ustawi chociaż jeden zakład wielokrotny po stawce 2.0 lub wyższym kursie za minimum 50 zł.

Dla gracza propozycja rzeczona jest dużo łatwiejsza niźli dotychczasowa, zarówno wpłata jak i wygrane z bezpłatnego zakładu nie są scalone z żadnymi wymogami obrotu, a klient uzyska darmowy zakład niezależnie od tego jak pozostanie rozliczony jego własny typ.
Podana suma początkowego zakładu jest również zgodna z naszymi statystykami odnośnie wzorów typowania.

pzbuk kod bonusowy

Transformacja oferty bukmacherskiej w trakcie rejestracji na 2020 rok pozwoli przyoszczędzić sporą liczbę na podatku obrotowym oraz pozwoli na prostszą klasyfikację gracza do odpowiedniego profilu osobistych promocji retencyjnych.

Idą transformacje w propozycji PZBUK

Nie jest to kres opracowywanych metamorfoz w ofercie. Najbliższe usprawnienia plus nowiuteńkie produkty będą wyłaniać się bezustannie przez pełny 2020 rok, a nowiutką ofertę na start będziemy wspierać reklamami TV.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
125zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
100zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 7/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 1000 zł do 1500 zł do 3000 zł do 1200 zł