Menu

Legalny bukmacher online Totolotek.pl

Legalny bukmacher online Totolotek.pl ma niewiarygodnie długi staż – działa legalnie na naszym rynku od 1992 roku. To z pewnością sprawiło, że dziś ten bukmacher ma ponad 300 punktów stacjonarnych. Jest to niemałe przedsięwzięcie, ponieważ wiąże się z zatrudnieniem kolejnych pracowników. A jest ich ok. 1200-1400.

Widać zatem, że Totolotek poważnie traktuje swoją działalność i chce możliwie jak najszerzej oferować swoje usługi związane z zakładami bukmacherskimi. Jednakże dziś wielu graczu woli obstawiać online. Tutaj bukmacher również nie próżnował.

REJESTRACJA W TOTOLOTKU + KOD
20zł bez depozytu + 500 zł za wpłatę

Od wielu lat dostępna dla wszystkich jest strona internetowa.

Oferta bukmacherska Totolotka

Na przestrzeni tylu lat działania Totolotek.pl może pochwalić się jedną z najlepszych ofert. Niezależnie od tego czy preferujemy obstawianie przedmeczowe czy też na żywo to tutaj z pewnością będziemy zadowoleni z oferty.

Do wyboru mamy wiele dyscyplin sportowych, a także innych wydarzeń, które nie są z nimi powiązane. Jakby jednak nie było to właśnie sport przyciąga najwięcej graczy. I tu nie będziemy zawiedzeni. Do naszej dyspozycji są najpopularniejsze dyscypliny sportowe, a w tym piłka nożna, koszykówka, piłka ręczna, tenis czy siatkówka. Jeśli obstawiamy tak popularne sporty to z pewnością zostaniemy tutaj na dłużej.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 5 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

A co ze sportami mniej popularnymi?

Również nie będziemy narzekać. Ów legalny bukmacher online oferuje nam wiele propozycji, które niedostępne są u konkurencji. Niestety znajdziemy tu dosyć niskie kursy. Jak nie trudno zatem zgadnąć w połączeniu w podatkiem nasz zarobek jest stosunkowo niski.

Co więcej, są gracze którzy po przejściu do legalnych bukmacherów odnotowują same straty. Niestety niektóre strategie nie są wystarczająco dobre na grę u takich firm. Lepiej wygląda już tutaj kwestia płatności.

Wpłaty do Totolotka

Wpłaty możemy wykonywać za pomocą kilku opcji. Wśród nich znajdziemy karty kredytowe Visa czy Mastercard, Pay.com, DotPay. Wypłacić pieniądze możemy oczywiście na konto bankowe. Mając je u jednego z dziewięciu banków możemy spodziewać się wypłaty w 28 minut – tak przekonuje nas do tego sam bukmacher.

REJESTRACJA W TOTOLOTKU + KOD
20zł bez depozytu + 500 zł za wpłatę

Pomoc

Na wysokim poziomie jest pomoc. Do wyboru mamy głównie formularz kontaktowy, ale również chat online. A to właśnie z niego korzysta najwięcej graczy, by jak najszybciej rozwiązać problemy. I tu się faktycznie nie zawiedziemy – pomoc jest szybka i fachowa.

Bonusy powitalne Totolotka

Mówiąc o najważniejszych kwestiach związanych z tym legalnym bukmacherem nie możemy nie wspomnieć o bonusie powitalnym dla nowych graczy. To 500 złotych i freebet 20 złotych. Bonus na start średniej klasy. Ale przecież sam Totolotek oferuje się głównie dla graczy rekreacyjnych.

Zatem w tym przypadku nie ma czego spodziewać się więcej. Grając jednak mądrze możemy spodziewać się szybkich limitów przez co dalsze zarabianie na zakładach bukmacherskich może być dla nas mocno utrudnione. Jednak samych gracza taka polityka już nie dziwi.

REJESTRACJA W TOTOLOTKU + KOD
20zł bez depozytu + 500 zł za wpłatę

Doskonale wiemy czego możemy spodziewać się od legalnych bukmacherów, nawet tych najlepszych. STS do wyjątku niestety nie należy i jeśli będziemy go regularnie ogrywać to musimy spodziewać się pewnych podejmowanych kroków z jego strony.