Menu

Jaki bukmacher na start jest najlepszy?

Bonusy i promocje bukmacherów to coś co ma skusić dodatkowo graczy do obstawiania zakładów właśnie tego, a nie innego bukmachera. Często nie chce nam się zakładać kolejnych kont u następnych bukmacherów. Po rozejrzeniu się jakie oferuje nam bonusy na start postanawiamy często mimo wszystko zainwestować nieco czasu na rejestrację.

To z pewnością możemy powiedzieć o bukmacherze działającym pod adresem www.fortuna.pl.

Najlepszy bukmacher w Polsce?

Widać, że doskonale zdaje on sobie sprawę z tego, że póki co jest on jednym z głównych graczy na naszym rynku. Posiada on faktycznie kilka mocnych stron, a dzięki temu nie wysila się oferując nam bonusy i promocje. A te na stronie fortuna.pl są naprawdę na takim sobie poziomie.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Cieszy z pewnością fakt pojawienia się bonusu dla nowych graczy, gdyż był okres gdzie nie było go w ogóle. Dziś jest to 120 zł na darmowy zakład + 1000 złotych za wpłatę i co ciekawe – bukmacher na swojej stronie internetowej pisze, że to najlepszy bonus powitalny w Polsce. A to akurat dowód na to, że nie zaglądał do tej zakładki dość dawno.

Inni legalni bukmacherzy z bonusami

Jest obecnie już kilku innych legalnych bukmacherów, którzy oferują nam o wiele wyższe bonusy na start (pełna lista dostępna jest na https://www.obstawianie.net/najlepszy-bukmacher-na-poczatek.html). Jest obecnie już kilku innych legalnych bukmacherów, którzy oferują nam o wiele wyższe bonusy dla nowych graczy. Co więcej, są to bukmacherzy, którzy na naszym rynku są od niedawna.

Zatem Fortuna ma się naprawdę czego bać. Już nieco lepiej wygląda fakt, że oprócz tego możemy także liczyć na dodatkowe 120 złotych, a to w ramach freebeta. I ta promocja wygląda już o wiele lepiej, ponieważ pieniądze te otrzymujemy zaraz po pozytywnej weryfikacji naszego konta.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 5 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Nie zapominajmy, aby podczas rejestracji wpisać w odpowiednie pole słowo kluczowe (BET123), by w ogóle otrzymać ową promocję. Zatem jeszcze w ten sam dzień możemy obstawiać zakłady bukmacherskie bez straty pieniędzy – ot taki darmowy zakład.

Na plus z pewnością należy zaliczyć również wysokość samej promocji. Inny bukmacherzy oferuje nam zazwyczaj freebet w wysokości 20 złotych – ale jest to bonus bez depozytu. I na tym kończą się promocje dla nowych graczy.

W rankingu Fortuna nie zajmuje tu pierwszej pozycji. Bonus ma po prostu być. Ale widać, że bukmacher zupełnie nie interesuje się tym tematem.

A może lepiej wygląda sytuacja promocji dla stałych graczy?

Niestety tutaj jest jeszcze gorzej. Wchodząc w zakładkę „Promocje” zauważymy, że są to jedynie dwie propozycje. Pierwsza z nich nazywa się „Happy Hours”. Co jakiś czas w konkretnych godzinach możemy obstawiać mecze bez podatku – czyli zyskać dopłatę do wygranego kuponu.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
20 zł za rejestrację + 125 zł darmowy zakład

Promocja bardzo fajna i warto z niej skorzystać po założeniu konta gracza na www.fortuna.pl.

Kolejna propozycja to Mistrzostwa w typowaniu. Zatem ogólna oferta promocyjna tego bukmachera jest niezwykle nisko oceniana. Nie ma z resztą się co dziwić – nie ma tu nic nadzwyczajnego co mogłoby nas skusić do obstawiania właśnie u niego.

Fortuna chyba doskonale wie, że na chwilę obecną ma jedną z najlepszych ofert i to właśnie na tym bazuje. Bonusy i promocje w Fortunie to nie jest mocna strona tego bukmachera. Bez wprowadzanych zmian wydaje się, że bukmacherowi zupełnie nie zależy na tej sekcji.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 5 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje