Menu

Happy Hour w Milenium = bukmacher bez podatku

Promocje bukmacherskie Milenium 2019! Darmowy zakład na początek, dodatek na początek za depozyt i powiększamy kursy – SUPEROFERTA to świetna propozycja bukmacherska.
Multum z owych ofert jest dla każdego gracza (nie wyłącznie dla tego który przed momentem założył konto bukmacherskie) który posiada konto na www.milenium.pl.

BONUS NA START

To świetna promocja dla nowych graczy internetowych Milenium. Załóż konto na www.milenium.pl i zyskaj równowartość pierwszej wpłaty do 1000 złotych!

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

Jak zastosować BONUS NA START?

Otwórz wirtualne konto typującego a także oznacz pole „Pragnę pozyskać BONUS NA START”. W okresie 10 dni od rewizji konta zrób pierwszą wpłatę. Po czym zagraj cztery razy sumkę pierwszego depozytu – na przestrzeni 60 dni.

Do oferty zaliczane są kupony z minimum 3 meczami (najmniejszy kurs pojedynczego pojedynku: 1,20) i minimalnym kursem globalnym 2,00. Dzienny zakres obrotu zaliczanego do obrotu to 10%. Po uskutecznieniu zasad oferty dostaniesz od nas dodatek w kwocie Twojej pierwszej wpłaty – do 1000 złotych.

BONUS 5-10-15

Obstawiasz zakłady wielokrotne z znaczącą porcją meczy na blankiecie? Z BONUSEM 5-10-15 podniesiesz nagrodę o dodatkowe 5, 10 albo 15 procent! Rachunek jest banalny: im więcej zdarzeń, tym większy dochód.

5-9 zdarzeń na kuponie – wypłata wyższa o 5%,
10-14 meczy – wypłata wyższa o 10%,
15 i więcej wydarzeń – wypłata wyższa o 15%.

Dla kogo jest przeznaczony BONUS 5-10-15?

Z BONUSU 5-10-15 mogą skorzystać wszyscy uczestnicy programu lojalnościowego Liga Mistrzów Milenium.
Jeżeli typujesz w punkcie stacjonarnym, potrzebujesz zaopatrzyć się kartę członkowską każdego koloru. O ile masz wirtualne konto obstawiającego, do projektu Liga Mistrzów Milenium przystąpiłeś nieświadomie w czasie otwierania konta.

milenium darmowy zaklad

HAPPY HOUR na zakłady przed pojedynkiem

Jak podnieść wygraną na blankiecie o 14%? Rób użytek z oferty Happy Hour na zakłady przed pojedynkiem. Innymi słowy to typowanie bez podatku!

W ciągu godziny akcji promocyjnej zwiększasz wygraną o 14% – kurs łączny zakładu pomnażamy przez 1,00, a nie przez standardowe 0,88.

Jakie są zasady oferty Happy Hour Prematch?
– minimum 3 spotkania (dla członków Ligi Mistrzów Milenium ze złotą ewentualnie platynową kartą),
– minimum 4 spotkania (dla członków Ligi Mistrzów Milenium z rubinową ewentualnie srebrzystą kartą).
Jak odczytujemy w statucie za zakłady sportowe złożone w trakcie oferty Happy Hour nie są przypisywane punkty premiowe – o tym trzeba nie zapominać.

DARMOWY ZAKŁAD

Darmowy Zakład Milenium to ekskluzywna promocja bukmacherska dla nowych graczy, w której pierwotny kupon nie jest połączony z żadnym niebezpieczeństwem. Jeżeli przegrasz, zwrócimy Ci jego stawkę – do 10 złotych. Oferta jest przystępna dla wszelkich nowych klientów programu lojalnościowego Liga Mistrzów.

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

Jak użyć DARMOWY ZAKŁAD w necie?

Rejestrując on-line konto gracza na www.milenium.pl, bezwiednie zostajesz uczestnikiem Ligi Mistrzów legalnego bukmachera on-line Milenium. By skorzystać z oferty, zaznacz pole „Potrzebuję uzyskać DARMOWY ZAKŁAD U BUKMACHERA” w dokumencie przy otwieraniu konta.

Jak spożytkować DARMOWY ZAKŁAD w punkcie w ieście?

Wystarczy, iż sprawisz zupełną rejestrację nowego konta, po której otrzymasz kartę uczestnika programu Liga Mistrzów Milenium. Aby wykorzystać Darmowy Zakład, zawiadom pracownika punktu o udziale do tejże akcji promocyjnej.

Czy Bezpłatny Zakład to freebet i mogę skorzystać go bez przelewu?

Nie. By skorzystać z oferty, powinieneś nasamprzód przeprowadzić depozyty na własne konto gracza tudzież ustawić początkowy zakład. Jeżeli będzie przegrany, otrzymasz zwrot stawki rzeczonego zakładu o maksymalnej wartości 10 złotych.
Gdy pierwotny kuponik zawarłeś za sumkę powyżej 10 złotych, refundacja też wyniesie 10 złotych.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 5 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

BONUS GRAND

U buka wirtualnego Milenium ryzyko się kalkuluje. Typuj co najmniej 5 zdarzeń na blankiecie z kursem 2,0, a wyróżnimy Twoją brawurę – podniesiemy wygraną o 20%!

HAPPY HOUR Na żywo

Lubisz zakłady wzajemne na żywo oraz ekscytacje powiązane ze śledzeniem meczy, jakie dopiero co obstawiłeś?
Wykorzystaj po promocję Happy Hour Na żywo i do sportowych ekscytacji dołóż lepsze nagrody pieniężne – powszednio w godzinach 0:05 – 8:00 rosną o 14%!

Happy Hour W trakcie tyczy się zakładu wielokrotnego, który zawiera:

– zakłady na mecze na żywo,
– minimum 2 spotkania,
– minimalny kurs 1 spotkania: 1,20,
– blankiet rozpisowy, o ile całe kombinacje wypełniają warunki akcji promocyjnej.

Z jakiej przyczyny w toku Happy Hour Na żywo zyskujesz więcej? Bo w czasie obowiązywania oferty kurs łączny zakładu mnożymy przez 1,00, a nie przez zwykłe 0,88.

NA LUZIE I BEZ RYZYKA

Najciekawsze zdarzenia w promocji ze zwrotem kwoty postawionej. Obstawiasz bez pośpiechu i pewnie bo w przypadku klęski sprezentujemy Ci pieniądze na dalszą rozgrywkę.

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

BESTSELLER

Nie masz chęci na pracochłonne analizy a także monitorowanie statystyk? Chcesz skreślić kupon, lecz nie wiesz, jakie wyselekcjonować mecze? Bestseller to bezpieczna metoda na zakład wielokrotny, w jakim wypatrzysz najbardziej popularne spotkania typowane przez pozostałych graczy.

Bestseller uaktualniamy nieustająco – zasadniczo co 20 minut. Testuj raz za razem w rubryce zakłady na mecze, jakie przewidywania rządzą w Milenium oraz podążaj śladem najlepszych użytkowników.

TYPY DNIA

Najlepsze pojedynki ze znacznie większym kursem, jakie możesz powiązać z każdymi zdarzeniami z szablonowej oferty!

SUPEROFERTA

Podnosimy kursy na kilkanaście lubianych zdarzeń każdego dnia!

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 5 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

ŁĄCZENIE TYPÓW

Jesteś piłkarskim specjalistą oraz posiadasz ukochaną ekipę, o której wiesz sporo? Detalicznie testujesz zdarzenia przed ich wyłowieniem, a statystyka to Twe drugie imię? Wybierz zakład z łączeniem zakładów i obstaw i 5 zdarzeń z tego samego zdarzenia na jednym blankiecie.

Na czym polega ŁĄCZENIE TYPÓW?
Scalanie typów bukmacherskich dozwala ulokować na 1 blankiecie parę typów z jednego spotkania piłkarskiego. Propozycję na mecze w najpopularniejszych rozgrywkach dzielimy wtedy na parę grup zakładów. Dowolna grupa oznaczona jest innym symbolem, dostrzegalnym przy nazwie rodzaju wydarzenia.

ZAKŁADY TURBO

Jeżeli typujesz zakłady wielokrotne oraz poszukujesz lepszych wygranych na najbardziej popularnych zdarzeniach sportowych, uruchom zakłady TURBO. Wykorzystaj tą promocję i pozyskaj i 30% wyższy kurs aniżeli w zakładzie wielokrotnym wykonanym z jednakich wydarzeń.

WYGRAJ LIGĘ

Typuj a także wygrywaj! Do załatwienia nawet do 5% cashbacku za ustawione zakłady! Co 30 dni gwarantujemy pieniądze dla najskuteczniej typujących mecze w necie!

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl