Menu

Cashback bukmacher? Betclic!

Posiadający licencję MF bukmacher Betclic to uznany europejski bukmacher online. Teraz ponad 9 000 000 użytkowników korzysta z pokaźnej propozycji zakładów wzajemnych Betclic. Prócz naszego kraju, spółka z Francji działa m.in. w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Portugalii i Szwecji. Tenże legalnie działający bukmacher online prowadzi działania na bazie o licencji zdobytej danym państwie, ażeby gracz posiadał pewność, że typowanie na stronie www.betclic.pl jest w każdym calu legalne.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY BETCLIC
Bonus cashback 550 zł na start

Betclic mobile

Bukmacher online gorliwie angażuje się w rozwój apki na komórki. Równolegle na Androidzie jak i na iOS aplikacja wywołuje odczucie intuicyjnej a stosowanie jej nie czyni w praktyce żadnych problemów nie jedynie biegłym klientom, ale i osobom, jakie zaczynają obstawiać spotkania online.
Z pułapu apki posiadamy akces do każdych funkcjonalności portalu, co wysuwa Betclic w stosunku do kolejnych organizacji bukmacherskich istniejących w Polsce. Posiadając oprogramowanie na smartfonie daje to nam sposobność nie wyłącznie obstawiania meczy, lecz i obserwowania meczy live, najlepszych wydarzeń sportowych.

Bonus powitalny Betclic

Betclic.pl dostarcza Nam obecnie super bonus na start w Kraju w formie – 500 złotych cashbacku od pierwotnego kuponu. Czyli, że jeżeli Twój początkowy typ będzie nietrafiony, to na Twoje konto bukmacher internetowy przekaże Tobie jego stawkę minus 12% podatek.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY BETCLIC
Bonus cashback 550 zł na start

Dlatego, aby zupełnie zagospodarować bonus i zdobyć zwrot (czyli cashback) kasy w kwocie 500 złotych, powinno się postawić kupon za 568 zł. By wypłacić wygrane promocyjne pozyskane w formie cashbacku, trzeba obrócić nimi x4 po kursie 2,00.

Zakłady bukmacherskie w Betclic

Atrakcyjnym rozwiązaniem, patrząc od strony grającego, jest opcja Multi+. Rzeczony bukmacher online na kuponie z 4 meczami zapłaci 50% podatku, a na zakładzie z 5 meczami całość.
Na domiar tego im więcej meczów dołożysz do kuponiku, tym więcej możesz uzyskać. Przy więcej niż 12 meczach, bukmacher online dopisuje aż 50% do nagrody.

Propozycja zakładów bukmacherskich jest niesłychanie zasobna. Nie licząc oczywistych zakładów na Ekstraklasę, Ligę Mistrzów i najlepsze ligi Na starym kontynencie lub wielkoszlemowe zawody tenisa, w ofercie firmy natrafimy także zakłady na koszykówkę (NBA), hokej (NHL), sporty motorowe tudzież mniej atrakcyjne w Kraju, jak na przykład dart, baseball, golf snooker lub wyścigi konne.
Z trudem odszukać dziedzinę, której omawiany bukmacher nie miałby w ofercie.
Nie brak także bukmacherskich zakładów specjalnych a także typowo rozrywkowych, jak na to kto będzie głową państwa w Polsce po następnych wyborach.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 5 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

W Kraju i na świecie esport rozkręca się niesłychanie mocno i to widać. Wie o tym również Betclic i dostarcza okazję obstawiania konfrontacji w grach jak na przykład Counter Strike, League od Legends bądź Dota.
Użytkownicy będą radzi z kursów, dlatego że te w zestawieniu do innych istniejących na polskim rynku buków wyglądają na większe.

W Betclic można skorzystać z Cashout, innymi słowy możliwości prostszego rozliczenia kuponiku – przed zamknięciem wszelkich meczów z kuponu. Kwota wygranej będzie stosownie przeliczana zależnie od liczby meczów pozostałych na kuponie oraz ich kursu.

betclic promocje na start

Betclic wspiera nasz sport

Nader efektownie wygląda partnerstwo z reprezentacją Polski w siatkówce z jaką Betclic ratyfikował umowę. Bukmacher internetowy jest już na spodenkach siatkarzy. Bukmacher jest też głównym sponsorem Mistrza Polski 2019 – Piasta Gliwice plus oficjalnym donatorem zdobywcy Pucharu oraz Superpucharu Polski 2019 – Lechii Gdańsk.
Całość uwidocznia, że Betclic już od samego początku pragnie na całego promować się wśród krajowych kibiców.

Spotkania live w Betclic TV

Jak już wspomniałem Fani sportu mają możliwość obserwowania najistotniejszych zdarzeń jak na przykład: pojedynki w NBA – w fazie PlayOff, mecze Bundesligi, Ligi Mistrzów siatkówki a także co niemiara najciekawszych turniejów tenisa.

Wpłaty i wypłaty wygranych

W Betclic możesz dokonać wpłaty już od 1 zł. Każda z procedur finansowych, a zatem zarówno wpłata, jak i wypłata, są za free. Typujący pragnący dostarczyć pieniądze może sięgnąć do platformy Przelewy24, przez to pieniądze migiem znajdą się na koncie w portalu do przyjmowania zakładów. Oczywiście, da się także posłużyć się kartą płatniczą.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY BETCLIC
Bonus cashback 550 zł na start

Opinia o Betclic

Betclic to posiadający licencję w Polsce bukmacher online, jaki proponuje w tym momencie na starcie mnóstwo interesujących rozwiązań, jakie z perspektywy użytkownika są w stanie zaznaczyć się jako nadrzędne. Plusami zostaną niewątpliwie: aplikacja mobile, wysokie kursy tudzież oferta Multi+. Polecamy aby wypróbować tego międzynarodowego bukmachera również dla bonusu powitalnego, jakiego w naszym Kraju na takich warunkach nikt nie proponował.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY BETCLIC
Bonus cashback 550 zł na start