Menu

Bezpłatne typy bukmacherskie na piłkę ręczną

Czy przewidywanie wyników szczypiorniaka daje zarobić? Czy proponowane bukmacherskie typy na piłkę ręczną to akuratne typy?

Od jakiegoś czasu niezbyt dobrze wiedzie się naszym piłkarzom ręcznym. Z niegdysiejszej potęgi, której liderował Bogdan Wenta, pozostało mało. Dość stwierdzić, iż na ME, jakie rozpoczynają się już w czwartek 9 stycznia, „Biało-Czerwoni” z trudem co się dostali. Tym samym także miłośnicy piłki ręcznej nad Wisłą nie są aż tak nadzwyczaj z werwą nastawieni do nadchodzących meczów.

REJESTRACJA W BETFAN >>
100 zł + 3000 zł na nowe konto w promocji

Morytko numerem jeden wśród strzelców?

Legalnie funkcjonujący krajowy bukmacher BETFAN wystawił zakłady sportowe odnośnie kondycji Polaków na Mistrzostwach Europy. W tej chwili możecie postawić na to, kto będzie najlepszym napastnikiem tudzież na to ile bramek uzyska / utraci nasza reprezentacja. Jeżeli chodzi o typy u bukmachera na pierwszy zakład to klarownym faworytem jest Arkadiusz Moryto. Szczypiornista PGE VIVE Kielce jest jednym z 3 ambasadorów swojego klubu.
Para innych to bramkarz Mateusz Kornecki plus instruktor bramkarzy – słynny Sławomir Szmal, który był filarem reprezentacji Bogdana Wenty, o której napomykaliśmy na początku wpisu.

Legalni bukmacherzy w Polsce raczej nie liczą na godziwy występ „Polaków”. Legalnie funkcjonujący lokalny bukmacher BETFAN uważa, iż Nasi są bez szans na awans z grupy F do dalszej fazy mistrzostw Europy, w której znajdują się Szwedzi, Słoweńcy oraz Szwajcarzy.
Łańcuch wypunktowanych zespołów nie jest przypadkowa, bowiem to oczywiście tak powinna prezentować się porządek na zamknięcie grupowych zmagań. Podopieczni Patryka Rombela winni według legalnego polskiego bukmachera zamykać rzeczoną stawkę…

betfan-bonus-na-start

Nie za bardzo porządne prognozy

W poprzednich sprawdzianach przed mistrzostwami polscy reprezentanci rozegrali 3 bezpośrednie spotkania, w jakich trzy przegrali. Polscy zawodnicy okazali się słabsi od Hiszpanii, Portugalii oraz Rosji. Po owych blamażach manager reprezentacji postanowił zrezygnować z bramkarza Łukasza Zakretę oraz prawego pomocnika Michała Szyby. Czy ów ruch podziała mobilizująco na naszą kadrę piłkarzy ręcznych?

Jak widzicie, z przykrością stwierdzam nie przepowiadamy sukcesu naszym piłkarzom na tym turnieju. Chcielibyśmy się bez wątpliwości mylić w tych prognozach, niemniej jednak doprawdy ciężko wietrzyć któregokolwiek światełka w tunelu. Rywalizację na ME 2020 Polacy zaczną w piątek od meczu ze Słowenią. Potem oczekuje ich pojedynek ze Szwajcarią 12 stycznia. A na finiszu, po pozostałych dwóch dniach spokoju, rywalizację w grupie F zakończą meczem z gospodarzami, Szwecją.

Nasi zawodnicy bez wątpienia dobrze pamiętają jak sami byli zachwyceni efektami reprezentacji Bogdana Wenty.
Wspaniale by było odnieść się do owych znakomitych okresów, kiedy byliśmy potęgą piłki ręcznej. Poza tym, należy też podejść z pokorą do Mistrzostw Europy w piłce ręcznej. Koniec końców nasza piłka ręczna doświadcza teraz wymianę pokoleń, w związku z tym powinno się trochę poczekać na następne złote czasy polskich szczypiornistów.

REJESTRACJA W BETFAN >>
100 zł + 3000 zł na nowe konto w promocji

Prognozowany zdobywca ME 2020 w piłce ręcznej:

Hiszpania

Sprawdź gdzie najlepiej obstawiać mecze Polaków na ME …